Mes DVI draugės, Jolita ir Irma. Daug kas sako, kad mes panašios, išvaizda, stiliumi, net balso tembru. To tikrai ilgai nepastebėjome, bet turbūt žmonės tiesą sako 🙂 Galbūt todėl mus abi taip pakerėjo natūralių akmenėlių grožis ir sudomino juose slypinti galia.

Mūsų veiklos startas buvo 2016 m. balandžio mėnesį. Turbūt įkvėpė pavasaris. Juk pavasarį nutinka daug gerų dalykų. Tuomet nedrąsiai iš kelių mums patikusių akmenėlių sukūrėme keletą apyrankių. Supažindinome su savo nauja veikla artimuosius, draugus. Gavome patarimų, padrąsinimo, gražių atsiliepimų. Ir… po truputį mūsų apyrankėmis pradėjo domėtis nepažįstami žmonės. Vasarą išvažiavome 2 savaitėms atostogauti ir kurti į Nidą. Turbūt tada ir įvyko esminis lūžis. Mūsų telefonai per visas atostogas netilo, gavome tiek daug užsakymų, kad pritrūkome akmenėlių ne tik mes, bet ir mūsų tiekėjai 🙂 Keisčiausia ir smagiausia tuomet buvo, kad praktiškai visi klientai sutiko laukti apyrankių beveik mėnesį. Tuomet supratome, kad mums ne šiaip sekasi. Žmonėms patinka, tai, ką mes kuriame, kuo mes gyvename.

Mes nuo pat pradžių norėjome, kad mūsų gaminukai būtų ne tik gražūs aksesuarai, bet kažkas daugiau, prasmingo. Todėl nuo pat pirmos dienos labai daug dėmesio skiriame akmenėlių savybėms. Daug skaitome, domimės, prie kiekvienos apyrankės pateikiame išsamius akmenėlių aprašymus. Praktiškai kiekvieną mėnesį supažįstame ir jus supažindiname su nauju, dar neturėtu akmenėliu.

Į kiekvieną apyrankę įdedame daug širdies ir tikėjimo, kad ji atras žmogų, kuriam ji skirta. Ir anksčiau ar vėliau, ji atranda.

Labai norime padėkoti visiems savo klientams. Ačiū už viską. Kritiką, nuotraukas su mūsų gaminukais, sėkmės istorijas. Ačiū, kad rašote, dalinatės. Jūsų dėka mes nesustojame ir einame pirmyn. Kasdien.