Mūsų istorija

Dažnai sakoma – „viskam savas laikas“…

Taip nutiko ir mums, Irmai ir Jolitai. Buvome tik draugės, o dabar ir savo nedidelio verslo partnerės. Kartu ne tik leidžiame laisvalaikį, bet ir planuojame, kuriame. Abi džiaugiamės pasirinkimu. Mums visai nesunku dirbti kartu, nes esame panašios, panašiai mąstome. Linksmiausia tai, kad nemažai kas galvoja, kad mes sesės. Kelis kartus ir dvynėmis pavadino 🙂

DVI jewelry & accessories veikla prasidėjo 2016 metų balandžio mėnesį. Turbūt įkvėpė pavasaris. Juk pavasarį nutinka daug gerų dalykų. Viena iš mūsų turėjo idėją, kita, labai norėjo veikti. Mus abi pakerėjo natūralių akmenėlių grožis ir sudomino juose slypinti galia. Tik pradėjusios dirbti supratome, kad kiekvienas akmenėlis savaip ypatingas, jų spalvos, atspalviai, vidiniai rėžiai, savybės. Mes pačios su savomis apyrankėmis nesiskiriame nei vieną dieną.

Rudenį sudalyvavome pirmoje parodoje ir tik tuomet supratome, kad mums ne šiaip sekasi. Žmonėms patinka tai, ką mes kuriame, kuo mes gyvename. Džiaugiamės, kad mūsų papuošalai ne tik žavi savo grožiu, bet yra kažkas daugiau, prasmingo. Dirbame tik su natūraliais, nedažytais akmenėliais ir nuo pat pirmos dienos labai daug dėmesio skiriame jų savybėms. Daug skaitome, domimės, prie kiekvienos apyrankės pateikiame išsamius akmenėlių aprašymus. Taip jau yra, kad kiekvieną mėnesį susipažįstame ir jus supažindiname su nauju, dar neturėtu akmenėliu. Į kiekvieną apyrankę įdedame daug širdies ir tikėjimo, kad ji atras žmogų, kuriam ji skirta. Ir anksčiau ar vėliau, ji atranda.

Pati pradžia nebuvo labai lengva. Todėl tikrai labai jaučiamės dėkingos už palaikymą artimiesiems, draugams, kurie pirmieji susipažino su mūsų veikla ir padrąsino.

Taip pat dėkojame savo klientams. Ačiū už viską. Nuotraukas su mūsų gaminukais, sėkmės istorijas, kritiką, be kurios netobulėtume. Ačiū, kad rašote, dalinatės, džiaugiatės. Jūsų dėka mes nesustojame ir einame pirmyn.

Su meile,
DVI