Kaip įsigyti?

Apyrankės dydis

Apyrankes gaminame individualiai pagal riešo apimtį, kurią reikia aptemptai išmatuoti taip, kaip nuotraukoje. Jokiu būdu nepridėkite papildomų centimetrų, nes apyrankė bus per didelė. Mes pagal riešo apimtį pagaminsime tinkamo dydžio apyrankę.

Riešo išmatavimas

Individualus užsakymas

Gaminame ir individualius užsakymus – galite išsirinkti akmenėlius, kurių norite, jų išdėstymą apyrankėje. Per 5-7 d. d. atsiųsime Jums kelių sukurtų apyrankių nuotraukas, iš kurių galėsite išsirinkti labiausiai patikusią.

Kiekvienos apyrankės kaina priklauso nuo pasirinktų akmenukų ir jų kiekio apyrankėje. Individualus užsakymas papildomai kainuoja 5 € (neskaitant apyrankės kainos).

Dėl individualaus užsakymo susisiekite asmeniškai.

Atsiskaitymas

Atsiskaityti už prekes galima šiais būdais:

 • Elektronine bankininkyste
 • Paypal. Jeigu turite „PayPal" sąskaitą, galite pasinaudoti šiuo mokėjimo būdu.
 • Banko pavedimu. Pasirinkus šį apmokėjimo būdą, po užsakymo patvirtinimo Jums bus sugeneruota detali išankstinio apmokėjimo sąskaita ir atsiųsta į el. paštą. Ją apmokėti turite per 24 val. Jūsų pasirinktame banke. Neatlikus banko pavedimo per nurodytą laiką, prekių rezervacija anuliuojama. Pasirinkus šį mokėjimą būdą užsakymą imame vykdyti tik gavę Jūsų apmokėjimą.
 • Banko mokėjimo kortele prekių pristatymo metu, naudojantis LP EXPRESS kurjerio paslaugomis. Galite atsiskaityti už prekes mokėjimo kortele, kurjeriui pristačius prekes. Ši paslauga papildomai kainuoja 1,8 €.

Užsakymo vykdymas

Apyrankes išsiunčiame per 7 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Individualių užsakymų vykdymas užtrunka apie 7 d. d.

Jei prekių reikia greičiau, susisiekite su mumis PRIEŠ UŽSISAKYDAMI papuošalus.

Pristatymo būdai Lietuvoje

Norime informuoti, kad karantino laikotarpiu siuntų pristatymas gali trukti ilgiau nei įprastai.

Lietuvoje siunčiame per:

 • Lietuvos paštą registruotu laišku
  Pristatymo kaina – 2,2 €, siuntos pristatomos per 5 d. d. Visos siuntos yra registruotos. Išsiuntusios prekę, galime atsiųsti Jums siuntos numerį, su kuriuo galėsite sekti savo siuntą www.post.lt sistemoje.
 • LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalą
  Pristatymo kaina – 2,2 €. Siuntos pristatomos per 1 d. d. Apie pristatytą siuntą LP Express Jus informuos SMS žinute. Gavėjas siuntą iš terminalo turi atsiimti per 72 val. nuo siuntos pristatymo į terminalą momento. Per 72 val. terminą iš gavimo terminalo gavėjo neatsiimama siunta iš terminalo išimama ir saugoma UAB „Baltic Post“ paslaugų teikimo vietoje 15 (penkiolika) kalendorinių dienų. Apie tai klientas informuojamas SMS žinute ir (ar) el. paštu. Dėl tokios siuntos atsiėmimo arba grąžinimo klientas privalo kreiptis į UAB „Baltic Post“. Siuntos saugojimo terminui pasibaigus siunta bus perduota Lietuvos paštui, kuris siuntą saugos dar 15 kalendorinių dienų, o šioms pasibaigus grąžins ją siuntėjui.
 • LP EXPRESS kurjerį
  Pristatymo kaina – 4,5 €. Siunta Jus pasiekia kitą darbo dieną po išsiuntimo. Prekes gaunate tiesiai į rankas Jūsų nurodytu adresu. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris su Jumis susisieks nurodytu telefono numeriu.

Pristatymas užsienyje

Į užsienį gaminukus siunčiame per Lietuvos paštą. Pristatymo kaina į Europos Sąjungos šalis – 5 €. Visos siuntos yra pirmenybinės registruotos. Išsiuntus prekę, galime atsiųsti Jums siuntos numerį, su kuriuo galėsite sekti savo siuntą www.post.lt sistemoje.

Kokybės garantija

Dirbame tik su natūraliais, nedažytais akmenėliais. Kadangi visi akmenėliai yra natūralūs, galimos įtrūkimų arba spalvų variacijos.

Visoms prekėms suteikiame 24 mėnesių garantiją. Kokybės garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims. Taip pat, jei dirbinys buvo atsitiktinai arba tyčia apgadintas, paveiktas aplinkos ar pažeistas trečiųjų asmenų.

Taisymas

Jei įsigijote netinkamo dydžio apyrankę (pvz., dovanojote ir negalėjote išmatuoti riešo apimties), galėsime pagaminti tinkamo dydžio apyrankę. Apie ketinimą grąžinti taisymui būtina pranešti el. paštu info@dvi-jewelry.lt. Nurodykite vardą, pavardę ir užsakymo numerį. Už siuntimo išlaidas moka klientas.

Grąžinimas

Mums labai svarbu, kad mūsų kurti papuošalai Jums patiktų ir taptų neatsiejamu atributu kasdien. Todėl nepatinkančius, netinkančius ar tiesiog ne tokius, kokių tikėjotės, papuošalus galite grąžinti.

Apie ketinimą grąžinti būtina pranešti el. paštu info@dvi-jewelry.lt per 14 dienų po papuošalo gavimo. Nurodykite vardą, pavardę ir užsakymo numerį.

Papuošalas turi būti originalioje pakuotėje, nedėvėtas, nesugadintas (netaikoma, kai grąžinama nekokybiška prekė).

Grąžinsime Jums už papuošalus sumokėtus pinigus, – grąžinamos prekės siuntimo išlaidas sumoka klientas.